Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Masonlar.org`a Gonderilenler  (Okunma sayısı 599143 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 22, 2016, 02:31:02 öö
Yanıtla #800

Bu yeni azerbaycan vadisi başka hiç bir şey degil ne kadar kendini bilmez insan varsa saçma salak sorulup sorup insanın vaktini çalmaktan başka hiçbir şey yapmazlar.
ne pokeri ne şarabı sanki sanal alem acılmış bizim haberimiz mi yok nasıl insan bunlar anlamıyorum
daha fazla sinir olumak ta istemiyorum ...
ayhan

Ağustos 22, 2016, 09:07:20 ös
Yanıtla #801
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kimden: VATANSEVER TÜRK <Pous1992@********>
Konu: ...

Ileti Gövdesi:
sizin masonluğu bulanın ecdadını,onu doğuran annesini,büyüten babasını,para aldığı amcasını,turşularını yediği babannesini,tarhanalarını içtiği anannesini,kullandığı şapkayı üreten fabrikatör,ilmini,bilimini,evdeki kilimini,hürriyetini,siyasetini,ettii her kelimeleri,ellediği mikrofonu elindeki hücreleri,olmayanspermleri, attığı bombaları,boyunu,kilosunu,elini,kolunu,bacağını,tırnağını,bastıı toprağı,kullandığı gemiyi,motoru,uaksavarı,obüsü,tankını,bütün askerlerini,cekedini,ceket kumaşını, cebindeki sümüklü mendilini,kulağını,saçının her telini,selam verişini,gülüşünü,ağlayışını,üzülüşünü,kahkahasnı,dilini,dilindeki hücereler,mitokondrisini,kofulunu,endoplazmik retukulümünü,disiplinini, yaşadıği yeri,doğduğu yeri,onun yazdığı kalemi,kalemin yazdığı kağıdını,dinlediği sarkıları gözünü gözündeki korneayı,göz bebeğini,beynini,kullandığı zekas
nı,yediği yemeği,kaşığını,atalını,bıçağını,yaşadığı ülkeyi,dinini,sizide,masonluğa dahil hepinizi,sizi doğuran ananızı,ilminizi biliminizi,zekanızı,anaınızı loş ışığında ahırda eşeklere s**tireyim. o tuşlara basan ufacık parmaklar
nızın arasına s**** felç edene kadar giber o felç olan parmaklarınızı kesip organ mafyasına satarım elde ettigim gelirin bi kısmını görme engelliler vakfına bağışlar kalan kısmıda ananzla çarçur eder babanın delirmesini sağlar oca
ına incir ağacı diker ağacın gölgesinde teyzeni dallı budaklı giberim.ananızın a***** patlıcan haşlar üstünde şeytan taşlarım.sizin yakanıza taktığınız işaretleri madalyaları sizin başkanınızı onu doğuran anasını,sizin hepiinizin bütün personellerinizin,sözde kardeşliğinizi,emperyalizminizi,dinsizliğinizi, sizi telefon direğine bağlar paralelden tüm sülalenizi s******. sizi bir s****** dokuz ay bulanık sıçarsınız hepiniz.lan siz d**** peçeteden kendi imkanlarınızla mı doğdunuz ? sizin varya varlığınızı S**** NOKTA.
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 22, 2016, 09:49:46 ös
Yanıtla #802
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sayın @MASON , Camfrog ve Paltalk isimli sohbet odalarında milliyetçi geçinen ve ağza alınmayacak küfürler eden bir grup var. Bu üslûp onların tarzı. Birçok yere bu tarz mesajlar gönderiyorlar.
Denemeyi bilene imkansız yoktur / Büyük İskender

Ağustos 28, 2016, 02:16:24 ös
Yanıtla #803
  • Uzman Uye

Bizde bir söz vardır. "Kem söz sahibini yansıtır" diye. Arif olan anlasın!
        Saygılar-sevgiler.
"Vur ama dinle beni"

Ağustos 28, 2016, 02:25:03 ös
Yanıtla #804
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Hakikaten anlamakta zorlanıyorum sn.mason u.
Forumda son bir kaç yıldır tek mesgalesi bu mailler.
Daha önce eleştiri de bulunmustum tekrarlamayacagim o yüzden.
Sn.mason foruma bir mesaj vermek istiyor sanırım.
Bir Ucu benin salakca yazısı ile aklı başında biri neden ugrassin böyle.

Sn.mason dan bu güzel ve kıymetli vaktini foruma ve meraklı katılımcıların sorularına ayirmasini bekliyoruz.

Karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Ağustos 29, 2016, 05:13:35 ös
Yanıtla #805
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Kimden: Mesut <[email protected]>
Konu: Genel

İleti Gövdesi:
Neden hep Yahudilere çalışiyorsunuz?Madem tüm inançları eşit oturuyorsunuz neden son din İslamiyeti değilde,sizin bozduğunu yüce Hz Musa as dini olan tevrati sacmalatip kendinizce yada medya sizleri öyle gösteriyor,seytana yapar gibi tevrati niye bozdunuz?.Amacınız insanlığa çağdaş model olmasa neden ortadoğuda ki kanın firmasında öncü değilsiniz?sizler orda o olen insanlara sessiz kalma bizim sebepleri ne amacınız bop projesi ise? İnsanlık adına ders variyorsunnuz ama kendiniz bir başkasının topraklarını kan dökerek zapdetmek insanlık mı? bana bu soruları cevaplayacak bir yiğit aciklamniz varsa ozelden msjima atın.Bu arada siz çağdaşsaniz kadına değer verip onları da üye yapmanız lazım.burda masonluğu sorgulamak lazım.masonluk tek
bir cinsiyete dayalı olmamalı.burda narsist düşunce ortaya çıkar.islamda bile kadına değer verilir.s
imdiki yarattığınız isidle İslamiyeti tabiki karislastirmiyorum.onu sizler bop için planladiniz.kadina değer verilmeyen bir moson lacasi ne işe yarar.ice kapanık dışa açılmayan gizli şeytani bir loca gibi toplumlarda goruluyorsunuz? Sebebi?
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ağustos 29, 2016, 06:21:30 ös
Yanıtla #806
  • Uzman Uye

Yazma özürlü ve Yahudi düşmanı Saygısız ...
audi-vide-tace
    dinle-gör
        sus

Ağustos 30, 2016, 12:19:52 öö
Yanıtla #807
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Kadın haklarına atıf yapmış ama  Yahudi dediği İsrail'deki kadın haklarına baksın. İsrail'deki kadınlar askerlik , vekillik, memuriyet vb. olabiliyor. Bir de model aldığı şeriat ülkesindeki kadınlara baksın. Araba kullanmalarına veya kapıdan dışarı kafalarını çıkarmalarına izin veriliyor mu ? Budala olduğu gibi aynı zamanda ukalaymış.
« Son Düzenleme: Ağustos 30, 2016, 01:03:31 öö Gönderen: Herakles »
Denemeyi bilene imkansız yoktur / Büyük İskender

Ağustos 30, 2016, 02:32:10 öö
Yanıtla #808
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Neden bu kadar sert tepki verdinizki? Yahudi kanı taşımama rağmen ben böyle tepki vermedim.  Bunları yazan bay veya bayan gibi Türkiye'nin geneli böyle düşünüyor. Yazdıklarına hakda vermiyor değilim. Çünkü Türkiye'de çoğu kişiye böyle anlatıla gelmiş. Umarım okumuyodur bu yazdıklarınızı. Eğer okuyosa Masonlar.org ile kafasında bağlantı kurup sizin yazdıklarınızla Masonluğa ve İsraile karşı nefreti dahada artacaktır. Sorunda burada işte. Sonra da derizki vay efendim bu insanlar İsrail'e Masonluğa karşı neden böyle. Azıcık empati kursak daha iyi olacak.

Böyle insanları taassubun tesirinden kurtarmamız lazım. Masonluk doğru veya yanlış bile olsa tek taraflı düşündürtmememiz lazım.

Eğer bende tek taraflı düşünseydim şuan burada sizlere bu yazıyı yazıyor olmaz aranızda hiç olamazdım.

Şeriat ile ilgili bir kelimeye rastlamadım. Şeriatten bahsedildiği iddia edilmiş. Şeriat kadınlara araba sürmeyi yasaklamak veya DAEŞ'in yaptığı gibi kafa kesmek değildir. Şeriat İslam dininde Allah'ın hükümleridir. Yani Kuran-ı Kerim'de ki insanlar için hükümlerdir. Bir müslümanın şeriatı reddetmesi demek Allah'ın ayetlerini red etmesi demektir.

Asırlardır şeriatle yönetilen Kudüs'de Musevisi, Hristiyanı, Müslümanı bir arada kardeşce yaşadılar. Bugün sizce İsrail Devleti çok mu demokratik çok mu insancıl ülke? Anne karnında, kundak da ölen çocukları da mı şeriat ve şeriatcılar katletti ?

Masonmusunuz veya Mason olmak istiyormusunuz bilmiyorum. Siz benim gözümde çok değerli insanlarsınız lütfen yanlış anlamayın. Eğer Mason olmak gibi bir gayeniz varsa hoşgörülü olmalısınız. En azından ben öyle yapıyorum. Sadece Masonluk içinde söylemiyorum hoşgörü her insan için şart bence...

E posta adresi sansürlenmemiş. Eğer okuyorsa bir özrü hak ediyor bence... En azından benim düşüncem bu yönde.

Sevgilerimle...
« Son Düzenleme: Ağustos 30, 2016, 03:34:43 öö Gönderen: Zaharoff »
Her kande baksam görünür gözlerime sırr-ı ezel
Her şey ulaşıp aslına çıktı aradan kainat

Ağustos 30, 2016, 04:06:36 öö
Yanıtla #809
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Bu arada turistik amaçlı gittiğim Arap ülkesine gidip kendi gözümle gördüm. Hiçte öyle denildiği gibi değil. Kadınlar arabayada binebiliyor. Camdan kafasınıda çıkartabiliyor. Arap ülkelerinde kara çarşaf yoğunlukda gibi olsada kara çarşaf giymeyen Arap bayanlarda var. Hatta ve hatta sıcakkanlılıklarından olsa gerek tanıştığım bir bayan vardı. Eğer şeriat abartıldığı gibi olsaydı o bayanla tanışmayı bırak ikimizide asarlar keserlerdi. :) Tabii yersen.  Tüm bunların haricinde yine Türkiye'de olduğu gibi H&M gibi ünlü markalara ait dekolteli bayan kıyafetleri satan dükkanlar gördüm... Sokaklarda sigara içip yere izmarit atan, elde telefon son ses arabesk müzik dinleyen, köşe başlarında uyuşturucu çeken gençlere rastlamadım. Yada rast gelmedim. Sosyal Medya da çoğu şey abartılıyor inanmayınız. 

Burada ebeveyn üyeler var alınmasınlar. Gözüm kapalı söyleyebilirim ki aile eğitimleri belkide bizimkilerden daha iyi. Kötü alışkanlıklar (sigara, alkol, uyuşturucu) , hırsızlık yok denecek kadar azmış.

Seyahat yazısına benzedi ve bu başlığın altında neden böyle bir yazı yazdın diyecekleriniz olabilir.

Haksızlığa gelemiyorum efendim. Doğru bilinen yanlışı düzeltmek gerek. İnsanların kutsalına saygı duymak lazım. Bu yazıları ziyaretçilerde okuyor.
« Son Düzenleme: Ağustos 30, 2016, 04:14:06 öö Gönderen: Zaharoff »
Her kande baksam görünür gözlerime sırr-ı ezel
Her şey ulaşıp aslına çıktı aradan kainat