Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: “Yahudiler Olarak Ya Tövbe Edeceğiz, Ya da Helak Olacağız”  (Okunma sayısı 31783 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ekim 29, 2007, 10:43:03 ös
Yanıtla #40
  • Ziyaretçi

Ekim 29, 2007, 11:29:25 ös
Yanıtla #41
  • Ziyaretçi

Sn. Türkmen boşuna çaba sarf  etmeyin Samuelle siz aynı anda online olmadıkça yazdıklarınız gözümde değe kaznamayacaktır!!!
sevgili lucky sizinle özelde konuştuktan sonra ne demek istediğinizi anladım.böyle düşünmeniz bile hata ben Yahudi hayranıda değilim.
farz edinki benim iki üyeliğim var yönetici yokken  iki isimle girdim siz nerden anlayacaksınız.
Yada bu samuel denilen şahsın hiçmi arkadaşı yokturki,iki arkadaş birden girsinler.

Kesinlikle ben dünyada iyi yahudiler olduğuna inanıyorum.Ama Yahudi hayranlığım yok özellikle bütün yahudilerin kesinlikle arkasında değilim.Özellikle Shemuel gibi İslami bir foruma girip sitedekileri ikiye bölen ve site insanlarını bana düşman eden birisine asla hayran değilim.

Buraya ayda bir katılıyorum.Lütfen bu bana bir karalamadır.ben böyle görüyorum.
yinede saygılar....

Ekim 29, 2007, 11:33:25 ös
Yanıtla #42
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. Türkmen siz de biliyorunuz ki bu forumda ip taraması var...Eğer yapabiliyorsanız aynı anda iki üyelikle girin çok isterim bu ip taraması denilen olay tek üyeli arkadaşları yok yere atmaktan başka şeylerede yarıyordur umarım neyse kimseyi zan altında bırakmıyorum ben öylesine yazdım o cümleden her anlam çıkabilir siz bana özelden soru sordunuz bende cevap verdim bu özledir buraya yansıtmaya gerek yok...
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Ekim 30, 2007, 08:22:30 öö
Yanıtla #43

Alpacino yahu bu yazının alıntı olduğu belli değilmi arkadaşım onu anlamayanın bu forumda işi ne sublime prince in deyimiyle gitsin toyurus un sitesinde takılsın o kişilerin yeri bu forum değil bu konuyuda uztmayın rica ediyorum...
Sayın Lucky, lütfen haddinizi bilin ve seviyenizi düşürmeye devam ettiğinizin bilincine varın bu sözü direkt olarak bana söylediğinizi kabul ederek bunu yazma gereksinimini hissettim. Benim bu sitede bulunup bulunmaman seni ve senin gibilerini hiç mi hiç alakadar etmez. Terbiyesizliğinizin ve haddinizi fazlasıyla aştığınızı uygun bir dille anlatarak bir sonraki durumda size karşı olan davranışım bu denli iyimser olmıcaktır. Bunu böyle bilin....
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 30, 2007, 08:27:09 öö
Yanıtla #44
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

Sayin LuckyEye,

Kisilerin kac uyelik sahibi olduklari, ip adresleri, tarama vb. konulari bizler gerektigi kadar arastiriyor ve gozonunde bulunduruyoruz. Sitenin teknik altyapisi ve arka planini bilmediginiz icin, yaptiginiz (suclama benzeri) imalar farkli anlasilmalara yol acabilmektedir. Sizden bu konularda yorumu ve arastirmayi yonetime birakmanizi rica ediyorum.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Ekim 30, 2007, 08:30:11 öö
Yanıtla #45

Paragon Kardeşim sana gelince kalbini kolay kolay kırmak istemediğim için dua kısmını görmezlikten geldim. Kaldı ki adı üzerinde bu bir ''dua'' şeklidir ve benim en hassas olduğum noktalardan bir tanesidir. Dikkatinizi çekiyorum İman Şeklimiz ne olursa olsun asla en ufak bir şekilde alaya alınır bir hale gelmesine hiçbirimizin mahal vermemesi gerekmektedir. Ancak görüyorum ki bu seviyesizlik giderek devam etmektedir.

Benim aklıma gelen bir başka sözü aktarmak durumunda bıraktınız beni; ''***'in duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı''.
הדבר היחיד לשמור על אנשים בחיים הוא אהבה וכבוד

Aimer et être aimé c’est sentir le soleil des deux cotés.

«Ոսկե Տարիքը - Փոթորիկները, չի կարող կանխել մարդիկ սիրում են ծովը.

Ekim 30, 2007, 08:58:00 ös
Yanıtla #46
  • Uzman Uye

Sn. Türkmen boşuna çaba sarf  etmeyin Samuelle siz aynı anda online olmadıkça yazdıklarınız gözümde değe kaznamayacaktır!!!
Ah Lucky eye ah...
konuları kişiselleştirmekten ne zaman vaz geçeceksin?
kişi ne ise karşısındakinide öyle görür ve çamur atar.
İçinde bir hırsızlık düşüncesi varsa herkesi hırsız görürsün.
komşunu karısında gözü olan, sanırki herkesin gözü kendi karısındadır.
sende beni kendin gibi sandın yanlış hatırlamıyorsam daha önce iki üyelik  yüzünden  siteden atılmıştın.

Benim ikinci bir üyeliğe iktiyacım yokturki ve hatta kullandığım ismi unuttuğum için bir çok yerde aynı ismi kullanıyorum ;)
Anlayacağın benim kendimi ifade etme sorumun yoktur.Ayrıca sözünü ettiğin şahıs senin zihniyetinde bir insan ikinci üyelikle gelipte neden seni savunayım. :D
inanki çok komik

Kasım 04, 2007, 07:11:35 ös
Yanıtla #47
  • Seyirci
  • Aktif Uye

Sn. shemul özelden gelip niye öyle düşündüğü soruyorsunuz bende cevabı veriyorum tavırlarınızdan bana hak verdiğinizi düşünürken çıkıp buraya bunları yazıyorsunuz neden öyle düşündüğümü olayın forumla alakalı olmadığını size belirttiğimi sanıyorum unuttuysanız orası başka...

Sn. Admin daha önceden şahsıma ve başklarına defalarca çift üyelik suçlaması yapılmasına rağmen (önceki atılışımda hala yanlış anlaşılma olduğunu hiç bir zaman çift üyelik sahibi olmadığımı tekrar söylüyorum)okişilere hiç bir uyarı yapmazken sadece ben iddia ettiğimde bana uyarı mahiyetinde bir cevap vermenizi anlaşılır bulmuyorum.
Çilesini çekmediğin dert senin değildir...

Kasım 04, 2007, 08:23:33 ös
Yanıtla #48
  • Uzman Uye

Sn. shemul özelden gelip niye öyle düşündüğü soruyorsunuz bende cevabı veriyorum tavırlarınızdan bana hak verdiğinizi düşünürken çıkıp buraya bunları yazıyorsunuz neden öyle düşündüğümü olayın forumla alakalı olmadığını size belirttiğimi sanıyorum unuttuysanız orası başka...
sevgili Lucky nedense her zaman kapanmış bir konuyu gündeme getirip küçüçük olayları büyütüp içinden çıkılmaz bir hale getiriyorsun.Bak kendi açtığın konunun bile özüne balta vuruyorsun.sevgili dostum kimsenin seninle kişisel bir sorunu yoktur.Olayları sen kişiselleştiriyorsun,Hiç yoktan birisiyle dalaşıp ve onu ben olmakla suçluyorsun.bu hareketin site yöneticisinede hakarettir.sanki site başı boş bir siteymiş gibi anlaşılıyor.
Sen olmadığın zaman gerçektende kimsenin kimseyle bir sorunu yoktur.biraz düşünürsen sana neden yaptırım uygulandığını anlarsın
Bak  kardeşim elini uzat tokalaşalım bu konu burda kapansın :)