Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: ADNAN OKTAR BU KİTABI TOPLATTIRIR!  (Okunma sayısı 20856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ağustos 18, 2010, 03:18:49 ös
Yanıtla #10
  • Ziyaretçi

Adamı anlatıyorlar Right kardeşlere gönlünü bilime adamışlara gay diyormuş.

Eylül 06, 2016, 06:10:03 ös
Yanıtla #11
  • Mason
  • Yeni Katilimci
  • *

Evanjelistlerin, yaratılışçı propagandalarını türkçeye çevirmekten başka birşey değildi Adnan Oktar'ınyaptığı. Bu şekilde bilimsel bir reddiye yapılması çok iyi olmuş.
Nec Plus Ultra

Eylül 06, 2016, 07:43:41 ös
Yanıtla #12
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Adnan OKTAR ( Harun Yahya ) İslamı en iyi bir şekilde sadece Türkiye'de değil tüm dünyada en iyi şekilde ekibiyle eksiksiz anlatıyor. İnsanlara İslamı sevdirmek için elinden geleni yapıyor. Çıkarmış olduğu kitaplar da buna bir örnek. Gerçek İslam'ı anlattığı için bazı insanlar ne yazık ki onu yadırgıyor.. Elinden gelen her şeyi İslamın tanıtılması için yapıyor. Akıcı bir üslubu var.. Eğlence ortamında insanlara sevgi, saygı ve hoşgörü ile anlatma amacında.. Gördüğümüz gibi Darwinizm'i yerle bir ediyor.. Bence böyle güzel bir ortamda hem islam'ı hemde değişik konularda tüm insanlığa faydası olduğunu düşünüyorum.

saygılarımla.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Eylül 06, 2016, 07:50:18 ös
Yanıtla #13
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Adnan OKTAR ( Harun Yahya ) İslamı en iyi bir şekilde sadece Türkiye'de değil tüm dünyada en iyi şekilde ekibiyle eksiksiz anlatıyor. İnsanlara İslamı sevdirmek için elinden geleni yapıyor. Çıkarmış olduğu kitaplar da buna bir örnek. Gerçek İslam'ı anlattığı için bazı insanlar ne yazık ki onu yadırgıyor.. Elinden gelen her şeyi İslamın tanıtılması için yapıyor. Akıcı bir üslubu var.. Eğlence ortamında insanlara sevgi, saygı ve hoşgörü ile anlatma amacında.. Gördüğümüz gibi Darwinizm'i yerle bir ediyor.. Bence böyle güzel bir ortamda hem islam'ı hemde değişik konularda tüm insanlığa faydası olduğunu düşünüyorum.

saygılarımla.

Ciddi misiniz, şaka mı yapıyorsunuz?
“Tehlikeli bir dönemde yaşıyoruz, insan kendine hükmetmeyi öğrenmeden doğaya hükmetmeyi öğrendi.” Albert Schweitzer

Eylül 06, 2016, 07:55:44 ös
Yanıtla #14
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. @kurt

Elbet de ciddiyim. Gerçek İslam'ı anlatıyor.. İnsanları sıkmadan akıcı bir şekilde bazen eğlence bazen hüzünlü bir şekilde anlatma üslubu var. Bunun için yüzlerce eser çıkarmış ve halen insanlık için eserler çıkarıyor. Bunu şuana kadar kim yapabildi?

saygılarımla.
“Bize verilen sırları, kalbimizin en derin köşelerinde saklamalıyız. Bir ölü kadar sessiz, bir mezar kadar ketum olmalıyız.”

Eylül 06, 2016, 08:05:36 ös
Yanıtla #15
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. @kurt

Elbet de ciddiyim. Gerçek İslam'ı anlatıyor.. İnsanları sıkmadan akıcı bir şekilde bazen eğlence bazen hüzünlü bir şekilde anlatma üslubu var. Bunun için yüzlerce eser çıkarmış ve halen insanlık için eserler çıkarıyor. Bunu şuana kadar kim yapabildi?

saygılarımla.

Bahsettiğiniz şahıs gerçek İslam'ı anlatıyor, öyle mi? Tövbe tövbe.
“Tehlikeli bir dönemde yaşıyoruz, insan kendine hükmetmeyi öğrenmeden doğaya hükmetmeyi öğrendi.” Albert Schweitzer

Eylül 06, 2016, 08:11:33 ös
Yanıtla #16
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Neden bu kadar şaşırdınız onu anlayamadım doğrusu.. Bağnazlık olmadan Gerçek İslam'ı anlatmak için çaba sarfediyor.. Sadece İslam değil öteki dinlerde bu şekilde tüm dünyada anlatılması gerektiğini düşünüyorum.

Sn. @kurt

saygılarımla.

Bahsettiğiniz şahıs gerçek İslam'ı anlatıyor, öyle mi? Tövbe tövbe.

Eylül 07, 2016, 03:08:02 öö
Yanıtla #17
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Sn. @kurt

saygılarımla.

Sn.malang
Belliki şaka değil,değilse gerçeği siz müridi olmalısınız?
Adnan Hoca için ancak müritleri böyle konuşur ve savunur.Bu sefil bırak İslami anlatmayı işlamdan haberi yok.3  5 kedi alıp yanına maşallah ve inşallah hocam diyen papağan lar ile ancak safsata yapar.
O kitaplar dahi ona ait değil. Zengin çocuklarını etkileyip etrafta sosyete islam tabiri yaratan bir tip .

Sn.malang
Burası ciddi bir forum sefilleri yüceltme platformu değil.
Daha açık biz burada meczuplari ovmeyiz izinde vermeyiz.
Umarım devam etmezsiniz.
Karahan
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Eylül 07, 2016, 11:11:48 öö
Yanıtla #18
  • Seyirci
  • Orta Dereceli Uye
  • **

Sn. Karahan

Sn. Adnan Oktar'ın kesinlikle müridi değilim. Burası bir tartışma ve bilgilendirme platformu. Herkes kendi düşüncesini söyleyebilir. Hiçbir kimse, kimsenin düşüncesine karışamaz.. Herkes kendi düşüncelerini ve fikirleri söylemekte özgürdür..

Şuanda gördüğümüz kadarıyla TV lere çıkıp İslam'ı anlatmaya çalışan hangi hocaların İslamdan haberi var ? Hepsi rant peşinde değil mi ?

Sn. Adnan OKTAR İslamı anlatmıyorsa neden RTÜK tarafından kanalı kapatılmıyor? Demek ki gerçekler var ki kimsenin bilemediği.. Size soruyorum!

Ben kesinlikle övmüyorum, sadece düşüncemi söyledim.. Düşünceme saygı duymanızı da beklemiyorum tabi ki..

Sadece İslam'ın değil öteki dinlerinde bu şekilde anlatılmasını istiyorum..

saygılarımla.
« Son Düzenleme: Eylül 07, 2016, 11:16:00 öö Gönderen: malang »

Eylül 07, 2016, 11:19:03 öö
Yanıtla #19

Sn. @kurt

saygılarımla.

Bir İnsan kim olmak istiyor ise o dur; derler.

İçsel yolculuğun sınırlarına kılavuzsuz çarpan ve ulaşan birey, kendini peygamber vb figürler ile eş tutabilir.
İnsan bu Klavuzsuz aydınlanmadan doğan ve edinilen gerceklik karşısında:ya deli,ya alim ya da zalim olur.

Her bir İnsanın doğasında bulunan ama fark edilemeyen bu sırlara vakıf olan kişiler; Bir şeyi daha fark ederler, o da Pozitif/olumlu düşüncedir ve en cok bunu kullanırlar.

İnsanlık durmadan kendini ve cevresini eleştirerek gelişim yolunu seçmiştir.Bunun yan etkisi ise: Kitleleri,Mutsuz toplumlar,Girişimciliği ve hayalleri olumsuz yorumlayanlar ve benzer yansımalar şeklinde yoğurmuştur.Tüketimi, olduğunuz yere çakılmayı ve hep eksik aramayı bu durum tetikler.

Araba tamircisi gibi durmadan bozuk sesi ve yahut bozuk yeri aramanın anlamı yoktur.

Bir durup ve düşünelim ne kadar olumlu konuşuyor ve düşünüyoruz;Çevrenizdekiler ne kadar olumlu konuşup bize ve hayallerinize güç veriyor. Ayni sosyal tabakanın gemisine cakılmış civiler gibi bir birbirimizi olumsuzluklar ile sabitliyoruz.

Kısacası en temelde, bütün İnsanlığı birbirine bağlayan gerceklik aynidir.Herkez bunu bilir ama göremez; gören ise ya deli,ya alim,ya da zalim olup bu gerçekliği çarpıtıp kendi menfaatine kullanır.

« Son Düzenleme: Eylül 07, 2016, 11:22:48 öö Gönderen: Zig-Zag »
Sen Özelsin