Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Kelimelerin gücü (psi wheel den önce)  (Okunma sayısı 6904 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Şubat 12, 2009, 03:36:53 ös
  • Aktif Uye

Psi wheel parapsikolojinin Psikokinezi (Düşünce gücü ile etki) dalının telekinezi (Uzaktan Etki) bölümünün yeni başlayanlar için en önemli ve yapılması en kolay olan yöntemlerinden birisidir.Ama bunu yapmadan önce biraz beyindeki boş hücre gruplarını harekete geçirmek gerekir.

Kelimelerin gücü... Kendi kendinize hiç telkin verdiniz mi! Verenler çoktur eminim. Peki verdiğiniz telkinin tersi bir telkin verseniz sonuç sizi nasıl etkiler. Olumsuz... Beyin bizim gözümüzün göremediği türde mikrodalga düzeyinde ışınım yapmaktadır. Yani heran dışarıya veri göndermekte ve dışarıdan gelen verileri değerlendirmektedir. Aynı zamanda ağzımızdan çıkan her bir söz belli bir frekans düzeyinde beyinde etki oluşturmaktadır. Doğru kelimeleri kullanırsanız beyinde oluşan frekanslar istikametinde , beyninizde ki boş hücre grupları faaliyete geçer. Ve siz söylediğiniz o kelimenin manası yönünde birden müthiş bir hızla gelişmeye başlarsınız. Örneğin irade, kendinize sürekli irade irade irade diye tekrarladığınız zaman beyin bu kelimeleri oluşan frekans doğrultusunda otomatikman değerlendirmeye başlar. Ve sizin iradeniz 2-3 ay kadar kısa bir süre içinde inanılmaz ölçüde gelişir. Artık yapamadığınız herşeyi yapabilir hale gelirsiniz. Gerek dersler, gerek ruhsal güçleriniz, gerek hayatınızda aklınıza ne geliyor ise hepsinde iradeniz güçlenecek ve artık yapamayacağınız birşey kalmayacak. İrade kelimesini örnek verdim hemen kendi kendinize irade demeye başlamayın. Farklı dillerin oluşturduğu farklı frekanslar var. En etkili frekanslar arapçadan ortaya çıkıyor. İradenin arapça karşılığı "mürid".
Şimdi Dejavu abi ben 2 ay sonra farkedilir oranda gelişmek istiyorum diyenler günde en az 3600 defa mürid diye beyinlerinde tekrar yapacaklar. Bu tekrar ile oluşan frekans, beyninizde ki irade ile ilgili boş kısmı harekete geçirecek. Ve sonra bu mesajımın altı abi inanamıyorum bende müthiş gelişme varlarla dolacak.Tabi bu 2 ay dediğim süre büyük çapta gelişme süresi, yani psi wheeli 2 ayda çevirmeyeceksiniz, 4 günde çevireceksiniz.4 gün boyunca günde 3600 defa mürid kelimesini tekrarlarsanız 5. gün psi wheel yöntemini yine bu konu üzerinde anlatacağım şekilde çok kolay bi şekilde yapıp değişik yöntemlere geçebilirsiniz.Şimdilik Parapsikoloji bölümünün yetersizliği gereğiyle en büyük dal olan psikokinezi bölümünü anlatıyorum.Daha sonra eğer parapsikoloji bölümü kendi arasında ayrılmazsa astral seyehat, lucid gibi şeyleride burda anlatıcam.

NOT:"Mürid" Allah'ın isimlerinden birisidir, ne alaka derseniz "Parapsikolojiye inanmayanlar" adlı başlığı okuyun.