Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: masonlarla ilgili köşe yazısı..  (Okunma sayısı 24532 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Temmuz 30, 2013, 12:09:57 ös
  • Ziyaretçi

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazıları ve haberlerin tüm hakları Star Medya Yayıncılık A.Ş.'ne aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazıları ve haberlerin tamamı ya da bir kısmı kullanılamaz.

http://haber.stargazete.com/yazar/bu-soruya-cevap-verecek-kadar-cesur-musunuz/yazi-776740

uyarı dikkate alıp içeriği paylaşmıyorum , dikkat çekici bir yazı...

Saygılarımla,
418

Temmuz 30, 2013, 12:25:21 ös
Yanıtla #1
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Yeni hedef belirlendi ;

Hedef ; Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar...

Saygılarımla...
Tek bildiğim hiçbir şey bilmediğimdir.
(Socrates)

Temmuz 30, 2013, 12:40:06 ös
Yanıtla #2
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Yorumlar kısmına sanırım, üyelerimiz den biri güzel bir açıklama yapmış ve  forumumuzun adresini vermiş. Üyemiz ise kendisini tebrik ve takdir ederim.
forumumuzun adresinin bu şekilde paylaşılmasının faydalı olacağı kanısındayım.

Saygılarımla
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Temmuz 30, 2013, 12:43:45 ös
Yanıtla #3
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Sayın arais ben o yorumu göremedim...

Saygılarımla...
(Socrates)

Temmuz 30, 2013, 12:45:41 ös
Yanıtla #4
  • Forum ve Uye Yoneticisi
  • Aktif Uye

Sayın symbol,

Yorum şu şekildedir;

Komik bir yazı grubların bu şekilde hedef gösterilmesi yanlış, ben mason değilim bir çok mason arkadaşım var. masonlar allaha saygılı dini butun insanlardır.Çamur at izi kalsın yazısı olmuş araştırmayan cahil halkımızda buna inanir şimdi, masonluk hakkında bilgi edinmek isteyenler www.masonlar.org 'u tavsiye ederim bende masonlara düşman birisiydim bu forum da gerçeğin tam olarak öyle olmadığını anladım.Türkiyede adet olmuş islamcılar masonları, solcula, r sağcıları sağcılar, solcuları suçlar neyin ne olduğunu bilmeden hemde.Ona buna düşman olacak bir durum yok Yiğit Bulut dahil herkez kendi doğru ve çıkarlarında hareket ediyor bu ülkede yazık.
2050 de Türkiye çöl olacak ! Ağaç dikin, ağaç diktirin....
Sayğıdeğer üyeler, forumla ilgili her türlü soru ve sorun için lütfen tarafıma başvurunuz.

Temmuz 30, 2013, 12:48:19 ös
Yanıtla #5
  • Aktif Uye

Yeni hedef belirlendi ;

Hedef ; Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar...

Eğer Sn. symbol'un öngördüğü gibi bir durum olursa cadı avı başlar. Bu durum bana tarihte daha önce yaşandı gibi geliyor. Nazi Almanyası dönemi... Gözlemlediğim kadarıyla 2002 den beri yapılan uygulamalar geçmişte bu örgütün kullanmış olduğu yöntemlerle parelellik gösteriyor.

Temmuz 30, 2013, 12:49:19 ös
Yanıtla #6
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Teşekkürler sayın arais,ben göremedim o yüzden sormuştum.Yorumu yazan arkadaş kimse güzel yazmış ve böylece forumumuz bence amacına ulaşmaya başladı,tabiki daha çok yolumuz var...

Saygılarımla...
(Socrates)

Temmuz 30, 2013, 12:55:50 ös
Yanıtla #7
  • Mason
  • Aktif Uye
  • *

Klasik şark kurnazlığı, ama bu masum bir makale değil.
Başbakanın son 10-15 gün içerisinde yaptığı konuşmalara bir bakmak gerekir. "Organize oyunlar" "birileri düğmeye bastı" "faiz lobisi"....
Kötüye gitmeye başlayan ekonomiyi, dış politikayı, sonuca ulaşmayan barış sürecini, demokratik hakları için sivil eylemler yapan halkın tepkisini... Sanki "biz aslında elimizden geleni yapıyoruz fakat gizli güçler var o gizli güçler bizi engelliyor, tuzak kuruyor, icraatlaarımıza çomak sokuyor" demek istiyorlar hep bir ağızdan. Komplo teorileri üretiyorlar yandaşları ile beraber.

Artık ekonomik krizlerin teğet geçmediği vatandaşın cebine yansıyınca, dış politikada "sıfır sorun" mottosu "tüm komşular ve stratejik ortaklar ile "kriz ve çatışmaya" dönüşünce ve bunlar artık saklanamaz, üstü örtülemez hale gelince (her gün ya sınırda ya da yurt dışında bir yurttaşımız can veriyor), çekilmenin olmadığı, aksine terör örgütünün daha güç kazandığı ortaya konunca, bir de bunların üstüne anketler oylarını %44 civarında gösterince tutuşma başlamışlar.

Nasıl olsa herkes bilmediği araştırmadığı şeye düşman olur, Yahudi lobisinin yayın organları diye yurt dışı basına saldır, yurt içinde sana muhalif olan herkese Mason de , onlara saldır. Yaz bir senaryo, "Yahudi lobisi ve Masonlar ekonomimizi bozuyor, bizi uluslararası arenada zor durumda bırakıyor, faiz lobisi kredi notumuzu kırıyor" belki oy oranlarınız yükselir.
Saygılarımla
* MASON OLMAK İÇİN KİŞİSEL YARDIM, DANIŞMANLIK VE REHBERLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ.
* MASONLUKLA İLGİLİ SORULARINIZI ÖZEL MESAJ İLE  SORMAYINIZ, FORUMA BAŞLIK AÇARAK SORUNUZU FORUMDA PAYLAŞINIZ.

Temmuz 30, 2013, 01:00:58 ös
Yanıtla #8
  • Seyirci
  • Uzman Uye

Bende göremedim sn.symbol o yorumu belki o kadar çok yalakalık yapıldığından dolayı atlamışımdır.Biri yazı yazıyor altına bir sürü insan çoşkusunu belirtiyor yür be koçum kim tutar seni muhabbeti çok iğrenç.

Hele adamın biris diyorki şu masonları bu ülkeden atacak biri yokmu diyor.
Halbuki şu masonlar dedikleri bu ülkenin vatandaşı belki amcaoğlundur belkide baban,ne diyelim aklıselimin yazdığını aklı evvel yorumlarsa sonuç bu olur.
ÖZGÜRLÜK BİLE SAHİP OLMAK İÇİN SINIRLANDIRILMALIDIR.

EDMUND BURKE

Hayat Bizi Resmen Dört İşlemle Sınar. Gerçeklerle Çarpar, Ayrılıklarla Böler, İnsanlıktan Çıkarır ve Sonunda Topla Kendini Der.  leo

Temmuz 30, 2013, 01:10:43 ös
Yanıtla #9
  • Mason
  • Orta Dereceli Uye
  • *

Evet sayın karahan, aynen yalakalık diz boyu olmuş bu millette ne yorumlar yapılmış altında.Direk bu gibi yazılar yandaşlara hedef göstermekten başka hiç bir şey değildir.Yazık çok yazık...

Saygılarımla...
(Socrates)