Masonlar.org - Harici Forumu

Gönderen Konu: Aklıma takılanlar!!  (Okunma sayısı 17038 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Haziran 10, 2007, 11:27:24 ös
Yanıtla #20
  • Aktif Uye

forumda çok sevdiğimiz bir arkadaşımız,masonlar tekeleri katlediyor diye diye en sonunda forumdan uzaklaştırılmıştı :)

sn.bilmeliyimgalilei arkadaşım,linkleri bana özel msj dan ulaştırabilirseniz sevinirim.merak ettm.
saygılar.
Vostede é vostede. . Nunca perder o caducidade. .

Haziran 10, 2007, 11:31:17 ös
Yanıtla #21

video gösterimi yapan sitelerde masonlar hakkında videolar izlemekteyim
aklıma takılanları sormak istiyorum ;
videolardan aklıma takılanların en başında;
masonlar özellikle yüksek dereceli masonların toplantılarımı olur yoksa ayinlerimi?bu toplantı/ayinlerde şeytan adına kurban verilirmi?
masonlar yüksek dereceli üstat masonlar aynı zamanda büyü ile ilgilenirmi??masonluğa ilk kez kabul edilenler tekristen önce locaya arka kapıdan girerek gerçek kafatasının bulunduğu bir odada vasiyet yazarlarmı?masonik nikah töreni diye birşey varmıdır??gerçekten taraflı olarak değil merakımla sorduklarımdır..eğer sakıncası olmadığı söylenirse linkleride vermeyi isterim.....
özellikle videoların birtanesinin gizli kamera çekimi olduğu iddia ediliyor ve 33. derece masonların şeytana tapma töreni yaptığı iddi edilerek keçi kanı içtikleri söyleniyor

şimdiden teşekkürler

Sayın bilmeliyimgalilei ,

Keçi kanı  ve şeytana tapma meselesi forumda daha önce açıklanmıştı.Diğer konularla ilgili sayın Mason size doyurucu bir açıklama yapacaktır. ;)
Omnia mors aequat

Haziran 10, 2007, 11:34:34 ös
Yanıtla #22
  • Administrator
  • Uzman Uye
  • *
    • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

video gösterimi yapan sitelerde masonlar hakkýnda videolar izlemekteyim
aklýma takýlanlarý sormak istiyorum ;
videolardan aklýma takýlanlarýn en baþýnda;
masonlar özellikle yüksek dereceli masonlarýn toplantýlarýmý olur yoksa ayinlerimi?bu toplantý/ayinlerde þeytan adýna kurban verilirmi?
masonlar yüksek dereceli üstat masonlar ayný zamanda büyü ile ilgilenirmi??masonluða ilk kez kabul edilenler tekristen önce locaya arka kapýdan girerek gerçek kafatasýnýn bulunduðu bir odada vasiyet yazarlarmý?masonik nikah töreni diye birþey varmýdýr??gerçekten taraflý olarak deðil merakýmla sorduklarýmdýr..eðer sakýncasý olmadýðý söylenirse linkleride vermeyi isterim.....
özellikle videolarýn birtanesinin gizli kamera çekimi olduðu iddia ediliyor ve 33. derece masonlarýn þeytana tapma töreni yaptýðý iddi edilerek keçi kaný içtikleri söyleniyor

þimdiden teþekkürler

Sayin bilmeliyimgalilei,

Bu videolar ile ilgili bircok aciklama onceden yapilmisti. Lutfen forumda arama yapiniz. Masonluk ile ilgili sorulariniza, yeterli cevap bulamamaniz halinde, yeni konu acarak sorularinizi sorabilirsiniz. Elbette elimizden geldigi kadar bilgi verecegiz.

Saygilarimla
- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.

Temmuz 11, 2007, 12:57:55 ös
Yanıtla #23
  • Ziyaretçi

paylaşım için teşekkürler

Nisan 04, 2015, 05:37:26 ös
Yanıtla #24

Sn.MASON soruların cevaplarını çok güzel özetlemiş, teşekkürler.