Masonlar.org - Harici Forumu

 

Gönderen Konu: Masonlar Ve 1997'deki Şok Edici Görüntüler Hakkında  (Okunma sayısı 18508 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aralık 20, 2008, 06:14:58 ös
 • Ziyaretçi

Öncelikle bu konu daha önce bu sitede hiç konu edildi mi edilmedi mi bilmiyorum rahatsızlık duyulmayacağını herşeyin tartışılabilir olduğunu da düşünerek konuyu açıyorum...

Olay:Kanal 7'nin 1997 yılında 2 mason locasına gizli kamerayla girmesi ve ayinleri görüntülemesi

Tarih: 7 Ocak 1997

"Kanal 7 televizyonu 97 yılında 2 mason locasına girmiş ve gizli görüntüler almıştı,33.dereceden masonların katıldığı bu ayinde şeytana tapanların dinlediği müzik, baştan aşağı beyaz giysiler, kılıçlar, altı köşeli yıldız ve kesilen keçi. Kesilen keçinin kanının bir tasa doldurulması, kafasının bir çubuğa geçirilerek yakılması ve baş masonun İbranice duaları. Bütün bu garip sahneler Türkiye’nin göbeğinde ve İstanbul’da yaşandı. Törene katılanlara ettirilen yeminler ve kullanılan kelimeler içinden çıkılamayacak cinsten… İbranice duada ‘Yüce Kadoş Şövalyeleri(intikam şovalyeleri), verdiğin sözü yerine getirmezsen, kalbin, vücudun vahşi atlar tarafından parçalansın. Bedenin kül haline gelsin. Bu küller dört taraftan esen rüzgarlarla dağılsın…" şeklindeki sözlerden oluşuyordu.

Mason örgütüne girerken adeta dini bir ritüel yaşıyorlar. Gizli kameranın giremediği bir düşünce odasında bir süre tutuluyor, sonra eğilmeye zorlanarak bir çıtanın altından geçiyorlar. İçeride gözleri bağlıyken, elleriyle yoklamaları istenen bir kılıç göğsüne dayanıyor. “Burada öğrendiklerini dışarıda açıklarsan sonucuna katlanırsın” mesajı bir kez daha sözlü olarak aktarılıyor. Gözlerini açar açmaz gördükleri ‘biraderler’ her hareket ve konuşmalarından önce ellerini boğazlarına götürerek kesme işareti yapan insanlar."

Tüm bu görüntüler bütün haber saati boyunca defalarca yayınlanmıştı.O yıl bu görüntülerle Kanal 7'nin yaptığı Türkiye'de yapılmış en büyük gazetecilik olmuştu.Türkiye ve Üst dereceden masonlar büyük bir şok yaşamıştı.


Sonra neler oldu?

-Çok ilginçtir böyle bir gazetecilik haberi hiçbir özel televizyon tarafından kayda değer bulunmadı ve haber edilmedi
-O vakitler Kanal 7'nin uydu yayını saatlerce kesiliyordu
-gizli görüntüleri çeken Serkan CİMİNLİ kısa bir süre sonra bir serseri tarafından öldürüldü.
-Yine kısa bir süre sonra haberi birkaç gün arka arkaya veren Ahmet Hakan bir trafik kazası atlattı.

Bu görüntülerin televizyonlarda gösterilmesinin ardından masonluktan daha önceki yıllarda ayrılan, ancak kendilerine ayrıldıklarına dair hiçbir belge verilmeyen Mümin Kılıç ve Önder Aktaç, kameraların karşısına geçerek mason localarındaki kirli işler hakkında önemli açıklamalarda bulundular. Konu TBMM çatısı altında da gündeme geldi. Tokat Milletvekili Ahmet Fevzi İnceöz, mason locaları konusunda İçişleri Bakanlığı’na soru önergesi verdi.

Sorular benim düşüncelerim değildir tamamen olan olayları anlattım kendi yorumumu koyduğum bir yer yoktur.Tamamen arşivlerden yararlandım ayrıca bu 1997'deki görüntüler hala internette dolaşmaktadır.Bakmak isteyen bakabilir.

PEKİ BU NEDİR?

« Son Düzenleme: Aralık 11, 2010, 11:46:08 ös Gönderen: dogudan »


Aralık 20, 2008, 08:15:07 ös
Yanıtla #1
 • Administrator
 • Uzman Uye
 • *
 • İleti: 9555
 • Cinsiyet: Bay
  • Masonluk, Masonlardan Öğrenilmelidir

- Sahsima ozel mesaj atmadan once Yonetim Hiyerarsisini izleyerek ilgili yoneticiler ile gorusunuz.
- Masonluk hakkinda ozel mesaj ile bilgi, yardim ve destek sunulmamaktadir.
- Sorunuz ve mesajiniz hangi konuda ise o konudan sorumlu gorevli yada yonetici ile gorusunuz. Sahsim, butun cabalarinizdan sonra gorusmeniz gereken en son kisi olmalidir.
- Sadece hicbir yoneticinin cozemedigi yada forumda asla yazamayacaginiz cok ozel ve onemli konularda sahsima basvurmalisiniz.
- Masonluk ve Masonlar hakkinda bilgi almak ve en onemlisi kisisel yardim konularinda tarafima dogrudan ozel mesaj gonderenler cezalandirilacaktir. Bu konular hakkinda gerekli aciklama forum kurallari ve uyelik sozlesmesinde yeterince acik belirtilmsitir.


Ağustos 28, 2009, 06:28:07 ös
Yanıtla #2
 • Ziyaretçi

İyi de bunda şok olacak ne var ki ; toplu seks yok ; toplu katliam yok ; işkence yok ; hırsızlık yok ; sahte

peygamber veyahut din yok ; uyuşturucu hatta alkol dahi yok ; erotik bir görüntü ne bileyim masonların

kucağında maskeli tangalı kızlar filan da yok...İyi de bu millet bu videonun neresine şok oldu ben de onu

anlamadım...

Bir beyefendi kenarda oturmuş guide  ını okuyor , bir beyefendi gelip meclise selam veriyor ; masonluğa

yeni kabul edilecek adaylar da gönül rızası ile (sembolik olarak gözleri bağlı olaraktan ) salona gelip

sadakat andı içiriliyorlar...Bunda abartacak , şok olacak hiçbişey yok...Benim bildiğim şok periferik

dolaşım bozukluğudur...Saygılarımla


Ağustos 28, 2009, 08:50:58 ös
Yanıtla #3
 • Ziyaretçi

Benim haberini yaptığım video bu değildi tabi yukarıda anlatmıştım videoda neler olduğunu ama masonlar bunun p2 locasına ait görüntüler olduğunu açıklamışlardı.


Ağustos 28, 2009, 09:15:53 ös
Yanıtla #4

Hangi masonlar aciklamis? P2 Locasi Turkiye'de miymis?
Spes mea in Deo est


Ağustos 29, 2009, 03:01:43 öö
Yanıtla #5
 • Ziyaretçi

Pardon p2 locası değil.Özgür Masonlar Locası olduğu söylendi,buradaki masonlar tarafından...


Ağustos 29, 2009, 02:31:33 ös
Yanıtla #6
 • Mason
 • Uzman Uye
 • *
 • İleti: 1235
 • Cinsiyet: Bay

Değerli üyeler,

Burası Harun Yahya ve ekibinin fotomontaj çalışmalarının yayımlandığı bir video- art sitesi değildir. Hatırlatmak isterim. "Masonik Sır" içerdiği iddiasındaki her dökümanda olduğu gibi bu sayfalarda yer alan mesajlar da silinmiştir.

Üyelik sözleşmemizin bir maddesini  de tekraren hatırlatmak isterim;

17.   Ayrıca özellikle belirtilir ki; Site içerisinde Masonik sir oldugu idda edilen herhangi bir bilginin art niyet ile açığa vurulması halinde ilgili üye yahut üyelerin üyelikleri hiçbir neden ve açıklama belirtilmeden silineceği gibi aynı anda server dan İP numarası yahut numaralarına da engel koyulacaktır. Bu durum vuku bulduğu takdirde ilişiği kesilmiş üye yahut üyelerden hiçbiri siteye ve foruma bir defa daha ziyaretçi olarak dahi giremeyeceklerdir.

Konunun daha net anlaşılması açısından örnek vermek isterim ki düzenli masonluğun bulunduğu herhangi bir modere ortamda (başta sitemiz olmak üzere) bu bir masonik sırdır diyerek amuda kalkıp kollarını bağlamış bir adam resmi ve / veya videosu yayımlasanız dahi bu silinecektir. Düzenli bir loca tarafından web sitesinde yayımlanan loca içi fotoğrafları, kardeş resimleri vs... hariç olmak üzere loca içinde yer aldığı iddia edilen her türlü video ve görüntü de bu kapsamdadır.

Örnekten de anlaşılabileceği üzere yayımlanan videoların / dökümanların abuk sabukluğu, bulunabilirliği, el altında olması konunun ciddiyetini değiştirmez.

Üyelerimiz bu çok önemli konuda gösterecekleri hassasiyet için teşekkür ederim.

Saygılarımla,
« Son Düzenleme: Ağustos 29, 2009, 02:38:18 ös Gönderen: Omnia Tempus Alit »
Tempus fugit...


Ağustos 30, 2009, 01:55:20 öö
Yanıtla #7
 • Orta Dereceli Uye
 • **
 • İleti: 322
 • Cinsiyet: Bay

Pardon p2 locası değil.Özgür Masonlar Locası olduğu söylendi,buradaki masonlar tarafından...
Evet hatta Özgür Masonlar Locası'nın ateistleri de kabul ettiğini o yazıda öğrenmiştim.
Fakat şu var ki Özgür Masonlar Locası'nın, Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası Derneği ile hiçbir konuda bağlantısı yok.
Sanırım gerçek Masonlarca onlar gayri muntazam olarak görüyorlardı.


Eylül 06, 2009, 08:29:08 öö
Yanıtla #8
 • Seçkin Üye
 • Uzman Uye
 • *****
 • İleti: 7281
 • Cinsiyet: Bay


Ben bu olayı o tarihlerde televizyonda sınırlı düzeyde izlemiştim. Bayağı bir dil, kötü bir tarz kullanılıyordu. Birtakım katılımlar oluyor, düzeyli bir tartışma yapılmıyor, sunucu konuyu hep polemiğe sürüklüyordu. Hatta açıkça o sunucuya sinir olduğumu bile söyleyebilirim; öyle ki bugün bir başka kanalda çalışıyor ama tavra bana hâlâ sinir geliyor. Ancak o da üstüne düşen görevi yapıyordu herhalde; ondan öylesini istemişlerdi. Belki çoğu kimse biliyordu ama ben o kanalın ne gibi bir tutumu olduğunu sonradan öğrendim.

Sayın MASON bu bağlamda birtakım tartışma alanlarını listelemiş. Şöyle bir baktım. Herkes orasından burasından enine boyuna incelemiş bu olayı. Ben o kadar çok izlememiş olduğum, üstelik üzerinden çok yıl geçmiş olduğu için bir şey diyemeyeceğim. Ancak ekleyecek bir sözüm var. (Bir başka üye daha önce bundan söz etmişse yineleme olacak, özür dilerim.)

Derken bir ara ortaya bir keçi kurban etme sahnesi çıktı. Yahu durun bir dakika!… Ben bunu daha önce görmüş gibiyim. Ucu bucağı kalmış belleğimin bir köşesinde. Humprey Bogart’ın başrolünü oynadığı bir filmdi galiba…

Böyle olunca, ister istemez yargımı verdim o programla ilgili olarak. Ondan sonrasını da izlemedim zaten. Eşim benden daha çok sinir olmuştu bu gösterime ve sunucunun tarzına. O gün bugün, bizim evde o kanalın izlenmesini yasaklamıştır. Bir başka kanalda o sunucuya rastlayınca da hemen değiştirir.

Sevgilerle,
ADAM
ADAM OLMAK ZOR İŞ AMA BUNUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEĞER.


Eylül 06, 2009, 08:53:23 öö
Yanıtla #9
 • Ziyaretçi

Bir yanda  gorunurde dindar aslinda dini bir oyuncaga cevirip kitleler ustunde soz hakki almaya calisanlar sozde yeni osmanli hayali arkasinda kosanlar. Diger tarafta bati medeniyetinin kalici bir parcasi olup memleketi marjinal bir sekilde gorunmeyen devrimlerle degistirmek isteyenler  ve bu taraflarin bitmek tukenmez savasi  bu olayda onun ufak bir yansimasi yeri geldiginde bazilari bati dunyasindan olsunda ne oldugu farketmez diyip onune ne cikarsa feda eder digeri cubbeliyi cikartir aksamustu muhabbetleri ile turkiyenin gundemine yerlestirir. iste size bilgilendirici medya ve karsimizda artik alisik oldugumuz turkiye gundemi.
kisacasi benim borum ottugu surece sen neye donusursen donus! kendin olma ne olursan ol! uyanma uyu!


 

Benzer Konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son Gönderilen:
37 Yanıt
16604 Gösterim
Son Gönderilen: Kasım 14, 2012, 11:45:30 öö
Gönderen: erkan53
8 Yanıt
4196 Gösterim
Son Gönderilen: Şubat 12, 2017, 01:29:27 öö
Gönderen: HomoSapıens
6 Yanıt
4479 Gösterim
Son Gönderilen: Nisan 18, 2008, 01:11:53 öö
Gönderen: blossom
4 Yanıt
9055 Gösterim
Son Gönderilen: Ocak 02, 2013, 10:55:47 ös
Gönderen: NOSAM33
6 Yanıt
4489 Gösterim
Son Gönderilen: Haziran 23, 2008, 02:35:48 ös
Gönderen: doguruzgari
Besmele Hakkında

Başlatan Kaan « 1 2 3 » Islam

21 Yanıt
14483 Gösterim
Son Gönderilen: Mart 31, 2009, 08:42:53 ös
Gönderen: Lux_e_Tenebris
3 Yanıt
5528 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 21, 2010, 09:12:53 öö
Gönderen: Sirius
6 Yanıt
3767 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 09, 2010, 09:16:01 ös
Gönderen: cardiffmonster
1 Yanıt
2163 Gösterim
Son Gönderilen: Mart 06, 2013, 04:29:33 ös
Gönderen: khanjar
17 Yanıt
7178 Gösterim
Son Gönderilen: Temmuz 14, 2019, 12:26:51 öö
Gönderen: Fırat